Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST

Od lat kibicowaliśmy Międzynarodowemu Festiwalowi Filmowemu TOFIFEST, więc gdy 2017 roku, w ramach jego 15. edycji, zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy promocji TOFI, nie zastanawialiśmy się długo. To było jedno z największych wyzwań 3.14PR, bardzo intensywny i niesamowicie ciekawy czas!

W ramach wcześniejszych edycji ( lata 2015 i 2016 ) kooperacje z TOFIFEST robił Dominik, jako Social Media ninja. Współtworzył komunikację i promocję na FacebookuInstagramie, Twitterze i Youtube.

W czasie ostatniej edycji festiwalu Kasia pełniła rolę koordynatora biura prasowego, biorąc na siebie obowiązki rzecznika i kierując pracami wolontariuszy biura. W okresie poprzedzającym festiwal, jej zadaniem, oprócz redakcji materiałów prasowych, newsletterów i przygotowania pakietów dla mediów, była też organizacja 2 briefingów przed festiwalem, media relations na poziomie lokalnym i ogólnopolskim, pozyskiwanie partnerów medialnych i influencerów.

W gorącym okresie festiwalu Kasia utrzymywała stały kontakt z dziennikarzami, udzielając informacji i wywiadów. Zorganizowała spotkania prasowe z Janem Englertem, Martą Nieradkiewicz, Anną Seniuk, Janem Kidawą-Błońskim, Sebastianem Fabijańskim, Olga Bołądź, Małgorzatą Zajączkowską, Katarzyną Herman, Wiktorem Zborowskim, Bodo Koxem, Jakubem Gierszałem, Anna Próchniak, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Stuhrem, Pauliną Przybysz i Anną Karwan. Koordynowała pracą fotografów i autorów kroniki filmowej. Dominik czuwał nad Facebookowymi transmisjami podczas najważniejszych wydarzeń festiwalowych, w tym gali otwarcia i zamknięcia.

Feedback medialny i internetowy 15. edycji TOFIFEST był rekordowy i cieszymy się, że mogliśmy przyłożyć do tego nasze 4 ręce!