Toruńskie Wódki Gatunkowe

Toruń to nie tylko gotyk, piernik i Kopernik, jest tu też jedyna w Polsce, działająca nieprzerwanie od 130 lat fabryka wódki! W tym żywym zabytku XIX-wiecznej architektury industrialnej wciąż produkuje się świetne trunki, a od niedawna mieści się tam także Letnia Degustatornia, czyli nowe na mapie miasta miejsce imprez na wolnym powietrzu, położone w ogrodzie sąsiadującym z fabryką i z zabytkową willą.

Z przyjemnością zajęliśmy się wypromowaniem wśród lokalnych mediów i influencerów tego miejsca – naszym zadaniem była koordynacja i promocja specjalnego eventu dla dziennikarzy, którzy mogli w towarzystwie najstarszego pracownika fabryki zwiedzić zabytkowe wnętrza i poznać od kuchni proces tworzenia kultowej “Wódki Toruńskiej”.

Przygotowaliśmy także scenariusz i zaprosiliśmy przedstawicieli lokalnego świata kultury na wieczorne otwarcie Degustatorni, połączone ze zwiedzaniem i imprezą.

Relacje z otwarcia Letniej Degustatorni ukazały się we wszystkich lokalnych mediach i odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych. Na zdrowie 😉